Du žaibiški įvarčiai leido „Roma“ ekipai pasiekti pergalę prieš „Empoli“ © IMAGO/sportphoto24 nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Serie A“ mače „Roma“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „Empoli“ futbolininkus.

Jose Mourinho auklėtiniai rungtynes pradėjo pelnydami du žaibiško greičio įvarčius. 2 minutę po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Rogeris Ibanezas, o 6 minutę tokiu pačiu būdu persvarą padvigubino Tammy Abrahamas.

Likusioje susitikimo eigoje daug progų susikurta nebuvo ir akistata baigėsi komfortabilia „Roma“ futbolininkų pergale.

Po šio susitikimo „Roma“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, taškais susilygindama su laipteliu aukščiau esančiais „Inter“ futbolininkais. Tiesa, „Inter“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.