Dviejų 11 m. baudinių nerealizavęs Lėverkuzeno „Bayer“ pasiekė svarbią pergalę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą Lėverkuzeno „Bayer“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Monchengladbacho „Borrusia“ vienuolikę.

Pagrindinis veiksmas prasidėjo antrajame rungtynių kėlinyje.

50 minutę į „Borrusia“ ekipos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Vis gi, Patriko Schiko smūgį atrėmė vartininkas Yannas Sommeris.

Tačiau, vos už minutės „Bayer“ pasiekė savąjį įvartį. Po pakelto kampinio kamuolį į vartus nukreipė Robertas Andrichas.

74 minutę Patrikas Schikas pasiekė savąjį įvartį. Čekas smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką Yanną Sommerį ir rezultatas tapo 2:0.

81 minutę šeimininkai sušvelnino rezultatą. Prie atšokusio kamuolio pirmas suskubęs Nico Elvedi smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko šansų oponentų vartininkui.

Vos už 5 minučių į „Borrusia“ vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Šį kart savo laimę mėgino „Bayer“ ekipos saugas Keremas Demirbay‘us. Tačiau fantastiškai sužaidęs Yannas Sommeris atlaikė dar vieną baudinį ir išlaikė intrigą rungtynėse.

Tačiau per likusį laiką šeimininkai nesugebėjo išlyginti rezultato ir turėjo pripažinti Lėverkuzeno komandos pranašumą.

„Bayer“ po šių rungtynių pakilo į 3 pirmenybių poziciją. Tačiau situacija lentelėje vis dar įtempta, nes trečioje vietoje esančius „Bayer“ ir 10 vietoje esantį Frankfurto „Eintracht“ skiria vos 5 taškai.