Dviejų įvarčių deficitą panaikinęs "Atletico" išplėšė pergalę prieš "Eibar"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dar trejos 3-ojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "Wanda Metropolitano" stadione, kur Madrido "Atletico" priėmė "Eibar" vienuolikę. Dviejų įvarčių deficitą panaikinę "rojiblancos" futbolininkai pačioje susitikimo pabaigoje išplėšė pergalę 3:2.

"Eibar" susitikimą pradėjo fantastiškai – 7-ąją minutę Charlesas smūgiu galva išvedė svečius į priekį, o 19-ąją minutę Anaitzas Arbilla po rikošeto netikėtai padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Diego Simeone auklėtiniai buvo šoke, nes iki šių rungtynių jie "La Liga" pirmenybėse nebuvo praleidę nė vieno įvarčio.

Visgi 27-ąją minutę situaciją pataisė Joao Felixas, kuris po Diego Costos perdavimo iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus ir "Atletico" grįžo į kovą dėl trijų taškų.

Antrajame kėlinyje "rojiblancos" spaudė savo varžovus, o tai davė vaisių jau pačioje pradžioje – 52-ąją minutę puikią formą sezono pradžioje rodantis Vitolo išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "Atletico" dominavo aikštėje, tačiau trečiojo įvarčio taip paprastai pasiekti nepavyko.

Rungtynių pabaigoje prie "Eibar" vartų spaudimas didėjo, o 90-ąją minutę viena šeimininkų atakų galiausiai baigėsi pergalingu įvarčiu – Thomas Partey išlindo iš varžovų gynybos ir likęs vienas prieš vartininką įmušė įvartį, kuris "Atletico" komandai padovanojo itin svarbius tris taškus.

Dramatišką pergalę pasiekusi "Atletico" kol kas žygiuoja be klaidų – trys pergalės iš tiek pat galimų.

Kitose rungtynėse Dani Parejo dublis nuo 11 metrų žymos nulėmė "Valencia" pergalę prieš "Mallorca". Savo ruožtu "Granada" išvykoje sutriuškino Barselonos "Espanyol" ekipą.

"Atletico" 3 - 2 "Eibar"
7' [0 - 1] Charles
19' [0 - 2] A. Arbilla
27' [1 - 2] J. Felix
52' [2 - 2] Vitolo
90' [3 - 2] T. Partey

"Valencia" 2 - 0 "Mallorca"
43' [1 - 0] D. Parejo (11 m. baudinys)
57' [2 - 0] D. Parejo (11 m. baudinys)

"Espanyol" 0 - 3 "Granada"
13' [0 - 1] A. Puertas
68' [0 - 2] C. Fernandez
74' [0 - 3] R. Azeez