Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Gladbach“ ekipa tėškė antausį „Bayern“ © AP nuotr.

Penktadienį startavo 15-asis Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių turas.

Netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:3 nusileido „Monchengladbach“ ekipai.

Mačo pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo – 20-ąją minutę „Bayern“ į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowskis, o dar po šešių minučių savo komandos pranašumą padvigubino Leonas Goretzka.

Vis tik „Gladbach“ rankų nenuleido ir rezultatą išlygino dar pirmajame kėlinyje – 36 ir 45 minutėmis kamuolį į vartų tinklą siuntė Jonasas Hofmannas.

Iškart po pertraukos šeimininkai sudavė dar vieną smūgį „Bayern“ ekipai, kai 49-ąją minutę puikiu smūgiu „Gladbach“ į priekį išvedė Florianas Neuhausas. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas mačo įvartis.