Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Monaco“ ekipa palaužė PSG © AFP nuotr.

Penktadienį itin dramatiškomis rungtynėmis startavo 11-asis Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių turas.

„Monaco“ ekipa namuose kiek netikėtai rezultatu 3:2 palaužė šalies čempionus Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Svečius į priekį pirmajame kėlinyje vedė Kylianas Mbappe, kuris 25-ąją minutę išvedė PSG į priekį, o 37-ąją realizavo 11 metrų baudinį bei padvigubino savo komandos pranašumą.

PSG jau po pirmojo kėlinio galėjo triuškinti savo varžovus, tačiau du svečių įvarčiai buvo neįskaityti po VAR peržiūrų.

Antrajame kėlinyje savo lyderį atrado ir „Monaco“ ekipa. Juo tapo Kevinas Vollandas, 52-ąją minutę sušvelninęs šeimininkų atsilikimą, o 65-ąją ir išlyginęs rezultatą.

Mačo pabaiga labai nesėkmingai susiklostė PSG gynėjui Abdou Diallo, kuris prie pat savųjų vartų prarado kamuolį ir bandydamas taisyti klaidą prasižengė baudos aikštelėje bei prieš save išvydo raudoną kortelę.

Cescas Fabregasas sėkmingai smūgiavo nuo 11 metrų atžymos ir padovanojo pergalę „Monaco“ ekipai.

Po šios pergalės antroje turnyrinės lentelės vietoje esanti „Monaco“ ekipa nuo PSG atsilieka keturiais taškais.

„Rennes“ 0:1 „Bordeaux“