Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi "Southampton" rungtynių pabaigoje įveikė "Liverpool" (VIDEO)

Sekmadienį "Premier" lygoje įvyko dar du susitikimai. Apmaudų pralaimėjimą patyrė svečiuose žaidusi "Liverpool" ekipa, kuri išvaistė dviejų įvarčių persvarą ir nusileido "Southampton" klubui.

Nors jau 22-ąją rungtynių minutę po Coutinho ir Danielio Sturridge`o įvarčių "Liverpool" pirmavo 2:0, tačiau persvaros jiems išlaikyti nepavyko. Iš pradžių Sadio Mane 64-ąją rungtynių minutę rezultatą sušvelnino, o per paskutines dešimt minučių Graziano Pelle ir to paties Mane įvarčiai atnešė jų komandai pergalę. Beje, Mane galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau 49-ąją susitikimo minutę jis nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Kitame sekmadienio susitikime vėlyvas Aleksandaro Mitrovičiaus įvartis išplėšė pirmąjį tašką Rafaelio Benitezo vadovaujamai "Newcastle United" ekipai, kuri namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su "Sunderland".

"Newcastle United" 1 - 1 "Sunderland"

"Southampton" 3 - 2 "Liverpool"