Dviejų įvarčių persvarą iššvaisčiusi PSG komanda iškovojo pergalę prieš „Nantes“ © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Ligue 1“ mače PSG namuose rezultatu 4:2 palaužė „Nantes“ futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 12 minutę po puikaus Lionelio Messi įvarčio išsiveržė į priekį.

Vos už 5 minučių rezultatas jau tapo 2:0. Šį kartą į savus vartus kamuolį pasiuntė „Nantes“ ekipos gynėjas Jaouenas Hadjamas.

Visgi, svečiai nebuvo linkę taip lengvai nuleisti rankų ir nepasibaigus pirmam kėliniui sugebėjo išlyginti rezultatą. Atitinkamai 31 ir 39 minutėmis įvarčius pelnė Ludovicas Blasas ir Ignatius Ganago.

Visgi antroje rungtynių pusėje PSG sugebėjo įrodyti savo pranašumą pelnydami du įvarčius.

60 minutę po Kyliano Mbappe aukšto perdavimo smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Danilo Pereira, o 90+2 minutę galutinį tašką šiame susitikime padėjo pats Kylianas Mbappe.

Po šio susitikimo PSG išlieka čempionato lyderiais, o juos nuo artimiausių persekiotojų „Lens“ skiria vienuolika taškų.