„Džiugas“ pradėjo ruoštis A lygos kovoms © „FC Džiugas“ nuotr.

Antrajam „Optibet A lygos“ sezonui besiruošianti Telšių „Džiugo“ komanda pirmadienį susirinko į pirmąją treniruotę. Jos metu su treniruočių apranga pluša ne tik sutartis turintys futbolininkai, bet ir į peržiūras atvykę žaidėjai iš Lietuvos bei užsienio. Nepaisant žvarbaus ir itin vėjuoto oro, treniruotė vyko lauke.

Ilgametis „Džiugo“ narys Adomas Mika sako, jog įvyko treniruotė, kuri buvo visų laukiama.

„Oras – ne kurortas, bet esame žemaičiai. Kuo sunkiau treniruočių metu, tuo paprasčiau rungtynėse. Kaip ir buvo galima tikėtis – nuotaikos rūbinėje puikios, nes visi esame pasiilgę futbolo, vienas kito. Laukiame sezono starto, tačiau iki jo laukia ilgas ir sunkus darbas, kuris pareikalaus ne 100, bet 120 procentų. Stengsimės nenuvilti mūsų mylimų sirgalių“, – fcdziugas.lt teigė gynėjas.

Vienas iš Telšių klubo simbolių Andrius Lipskis po pirmosios sezono treniruotės neprarado šypsenos. Susitikimo metu „Džiugo“ futbolininkai buvo supažindinti su sezono gairėmis. Komandos vyr. treneris Marius Šluta žaidėjus įkvėpė motyvacine kalba, išdėstė pirmąsias idėjas, laukiantį treniruočių planą.

„Nuotaikos – kovinės. Laukiame kontrolinių rungtynių, laukiame sezono pradžios“, – sakė „Džiugo“ senbuvis A. Lipskis.

Rugsėjį į Telšius atvykęs Ivo Brazas su „Džiugo“ klubu pradeda pirmąjį savo pasirengimą sezonui. Du įvarčius antrojoje sezono dalyje įmušęs I. Brazas tikina, jog žvarbus oras jo negąsdina, tačiau daliai naujokų lietuviška žiema – rimtas išbandymas.

„Buvau sužavėtas su kokia motyvacija į pirmąją treniruotę susirinko vaikinai. Jeigu sezono metu pavyks išlaikyti tokias kovingas nuotaikas, galime pasiekti įsimintinų pergalių. Esu pasiilgęs mūsų sirgalių, kurių palaikymas yra nepakartojamas“, – savosiomis mintimis po treniruotės dalijosi I. Brazas.

Trenerių štabas nekantriai laukė pirmojo komandos susirinkimo ir treniruotės. Vyr. trenerio asistentas Rolandas Lesčius atskleidė, jog komplektacijos darbai dar nėra pasiekę finišo.

„Vos pasibaigus praėjusiam sezonui pradėjome komandos komplektaciją. Aktyviai stebėjome žaidėjus. Dalį pozicijų jau spėjome užpildyti. Tiesa, dalies futbolininkų vis dar laukiame. Taip pat į peržiūrą pakvietėme keletą žaidėjų. Tik darbas treniruotėse parodys, kurie iš jų liks komandoje, kuri pradės naująjį sezoną. Svarbiausia matyti degančias akis ir tinkamą nusiteikimą“, – sako R. Leščius.

Pirmoji repeticija su varžovais numatyta dar šią savaitę. Šeštadienį 13 val. „Džiugas“ žais kontrolines rungtynes. Telšiuose lankysis svečiai iš Gargždų miesto – „Bangos“ klubas. Iki oficialaus sezono starto, planuojama sužaisti 7-nerias rungtynes.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos