E grupė: italų atsarginius palaužę airiai įšoko į atkrintamąsias varžybas (FOTO, VIDEO)

E grupėje italai tvarkė formalumus, o Airijos rinktinė bandė pasinaudoti paskutiniu šansu patekti į turnyro aštuntfinalį.

Antonio Conte treniruojama ekipa jau buvo užsitikrinus pirmąją vietą, todėl mače prieš airius strategas į aikštę leido atsarginius futbolininkus.

Aktyviai besistengę airiai rungtynių pabaigoje pasiekė savo tikslą ir laimėjo 1:0.

Italai stengėsi aklai nepulti varžovų vartų, tuo tarpu airiai stengėsi pelnyti taip trokštamą įvartį.

Hendrickas atliko pavojingą smūgį ir kamuolys praskriejo visai šalia virpsto.

21-ąją min. Sirigu apsaugojo vartus nuo Murphy atakos.

33-ąją min. vos neprisižaidė airių vartininkas Randolphas, kuris turėjo driblinguoti su kamuoliu, kad išvengtų Zazos bandymo jį perimti.

Po kelių minučių Longui ir Sirigu už emocijų pliūpsnį buvo parodytos geltonos kortelės. Kėlinys baigėsi C.Immobile driokstelėjimu iš toli bei McCleano kritimu baudos aikštelėje, už kurį teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio.

Pagrindiniai susitikimo įvykiai klostėsi antrojo kėlinio pabaigoje.

Airiai pasinaudojo L.Bonucci klaida, perėmė kamuolį ties baudos aikštelės ribą ir Hoolahanas iššoko vienas prieš Sirigu. Tačiau "žaliųjų armijos" liūdesiui italas apsigynė.

Treneris M.O'Neillas neilgai rovėsi nuo galvos plaukus. Jau po minutės tas pats W. Hoolahanas atliko puikų perdavimą R.Brady ir šis nepaliko šansų Sirigu - 1:0.

Startinės sudėtys:

Italija: Sirigu, Barzagli, Bonucci, Ogbonna, Bernardeschi, Sturaro, Motta, Florenzi, De Sciglio, Zaza, Immobile

Airija: Randolph, Coleman, Duffy, Keogh, Ward, Hendrick, McClean, McCarthy, Brady; Murphy, Long