E. Haalando „hat-trickas“ leido „Man City“ iškovoti pergalę prieš „Wolves“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače „Manchester City“ namuose rezultatu 3:0 sutriuškino „Wolves“ ekipą.

„Miestiečių“ įvarčių mašina Erlingas Haalandas pelnė visus tris savo komandos įvarčius. 40 minutę Kevinas de Bryune atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir norvegas smūgiu galva nepaliko šansų oponentų vartininkui.

Likę du įvarčiai krito antrame kėlinyje. 49 minutę Haalandas realizavo 11 metrų baudinį, o 54 minutę „Wolves“ vartų sargas Jose Sa katastrofiškai suklydo ir to pasekoje norvegas įformino į savo sąskaitą „hat-tricką“.

Erlingas Haalandas šiame „Premier“ lygos sezone yra pelnęs jau 25 įvarčius.

Šiuo metu „City“ dviem taškais atsilieka nuo čempionato lyderių Londono „Arsenal“. Tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.