E. Haalando „hat-trickas“ leido „Man City“ iškovoti pergalę prieš „Wolves“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače „Manchester City“ namuose rezultatu 3:0 sutriuškino „Wolves“ ekipą.

„Miestiečių“ įvarčių mašina Erlingas Haalandas pelnė visus tris savo komandos įvarčius. 40 minutę Kevinas de Bryune atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir norvegas smūgiu galva nepaliko šansų oponentų vartininkui.

Likę du įvarčiai krito antrame kėlinyje. 49 minutę Haalandas realizavo 11 metrų baudinį, o 54 minutę „Wolves“ vartų sargas Jose Sa katastrofiškai suklydo ir to pasekoje norvegas įformino į savo sąskaitą „hat-tricką“.

Erlingas Haalandas šiame „Premier“ lygos sezone yra pelnęs jau 25 įvarčius.

Šiuo metu „City“ dviem taškais atsilieka nuo čempionato lyderių Londono „Arsenal“. Tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Blue blood

Jo sitas matau labai gerai pritampa lygosia,nuskilo zydriesiems,

• 0
  • PremierLeagueBest

Jeigu kažkas ir gali sustabdyti Arsenalą nuo PL laimėjimo, tai tik šitas monstras.