E. Hazardas kritiškai atsiliepė apie savo pirmąjį sezoną Madride

Reabilitaciją tarp keturių sienų savo namuose Madride atliekantis Edenas Hazardas pasidalino įspūdžiais apie savo debiutinį sezoną Madrido "Real" klube.

100 mln. eurų "Real" klubui kainavęs belgas šį sezoną savo žaidimu "baltųjų" gerbėjų pernelyg nenudžiugino – didžiąją sezono dalį jis praleido dėl traumų. Iš viso E. Hazardas aikštėje spėjo pasirodyti tik 15 kartų, įmušė 1 įvartį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą kartą dėl traumos belgas nerungtyniavo tris mėnesius. Po to, kai jau pasveiko, E. Hazardas sužaidė vos dvejas rungtynes ir vėl patyrė tą pačią čiurnos traumą.

"Mano pirmas sezonas Madride – blogas, tačiau ne viskas buvo taip blogai. Šis sezonas buvo labiau adaptacinis. Mane bus galima vertinti antrojo sezono metu, nes tik nuo manęs priklausys, ar kitais metais būsiu įgavęs sportinę formą", – bendraudamas su belgų spauda sakė E. Hazardas.

"Sutikau daug naujų ir nuostabių žmonių, kas leido įgyti naujų patirčių. Aš vis dar turiu ketverių metų kontraktą su "Real", tikiuosi įgysiu gerą formą", – tęsė Belgijos futbolo žvaigždė.

Kalbėdamas apie atšauktą Europos čempionatą, E. Hazardas pripažino, kad futbolo gerbėjams tai liūdna žinia, tačiau pačiam asmeniškai papildomi metai gali išeit į naudą.

"Manau, kad būčiau atsigavęs iki šio čempionato pradžios, tačiau dabar turėsiu dar vienerius metus, per kuriuos, tikiuosi, kad mano čiurna bus visiškai išgijusi ir galėsiu žaisti optimalia jėga.

Įsivaizduoju, kad fanams su tuo susitaikyti yra sunku, nes jie nori tokių turnyrų kiekvieną vasarą. Dėl to tikrai labai gaila", – pridūrė 29-erių metų futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos