E. Nketiah hat-trick‘o vedamas „Arsenal“ pervažiavo „Sunderland“ vienuolikę © AFP nuotr.

„Carabao“ taurės rungtynėse „Arsenal“ namuose ,rezultatu 5:1, sutriuškino žymiai kuklesnę „Sunderland“ vienuolikę.

„Arsenal“ pirmąjį įvartį pelnė 17 minutę. Pasižymėjo po atšokusio kamuolio laiku vietoje buvęs E. Nketiah.

Šeimininkai neplanavo mažinti apsukų ir 27 minutę smūgiu iš toli, su rikošeto pagalba įvartį pelnė N. Pele.

„Sunderland“ už 4 minučių atsakė savuoju įvarčiu. 1  prieš 1 su vartininku išvestas Nathanas Broadheadas šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:1.

Pirmasis kėlinys baigėsi minimaliu „Arsenal“ pranašumu, tačiau antroje rungtynių pusėje „Kanonieriai“ nusprendė vietos intrigai nepalikti.

49 minutę E. Nketiah sužaidė užtikrintai baudos aikštelėje ir smūgiu į dešinįjį vartų kampą pelnė trečiąjį savo komandos įvartį.

Dar už 9 minučių anglas savo sąskaitoje susirinko „hat-trick‘ą“. „Arsenal“ puolėjas po N. Pepe perdavimo smūgiu kulnu pasiuntė kamuolį į vartus ir užbaigė visus klausimus šiose rungtynėse.

Na ir paskutinį „vinį į savo varžovų karstą“ įkalė po keitimo pasirodęs „Kanonierių“ akademijos auklėtinis C. Patino. Anglas 90+1 minutę užtikrintu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą pelnė penktąjį savo komanos įvartį.

Ši pergalė reiškia, kad „Arsenal” pirmieji gavo kelialapį į “Carabao” taurės pusfinalį.