E. Valverde: "Rungtynės su "Atletico" visada yra įdomios"

"Barcelona" komandos šį vakarą Ispanijos sostinėje laukia svarbios rungtynės kovoje dėl lyderio pozicijos.

Po Madrido "Real" pergalės, "Barcelona" turi trijų taškų deficitą. Šiandien katalonai galės susigrąžinti pranašumą, tačiau jų laukia neeilinis varžovas – Madrido "Atletico".

Prieš rungtynes mintimis su žiniasklaida pasidalinęs Ernesto Valverde teigė, kad išvyka į "Wanda" visada yra komplikuota.

"Prieš "Atletico" naujajame stadione žaidėme dukart ir abu sykius jie pirmavo. Mums reikėjo įdėti daug pastangų, kad pakeistume rungtynių įvykius", – teigė E. Valverde.

"Atletico" yra atakuojanti komanda, nepriklausomai nuo to, ar ji naudoja gynybos sistemą. Jie sužaidė geras rungtynes Turine, neabejoju, kad šiandien pamatysime tą patį", – pridūrė strategas

Paklaustas apie Antoine'o Griezmanno sugrįžimą į "Atletico" tvirtovę ir galimą sirgalių reakciją, E. Valverde atsakė: "Fanai jį sutiks taip, kaip jiems atrodo teisingai. Žinau, kad "Atletico" klube jis atidavė viską.

Esame įpratę žaisti prie įvairių atmosferų, todėl tai neturėtų sukelti problemų Griezmannui ar mums kaip komandai. Manau, kad jis kaip tik turės daugiau motyvacijos."

"Atletico" ir "Barcelona" dvikova prasidės 22 val.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos