E. van der Saras neabejoja D. van de Beeko sėkme „Man Utd“ klube © Zuma Press nuotr.

Prieš šį sezoną į „Manchester United“ iš Amsterdamo „Ajax“ atvykęs vidurio saugas Donny van de Beekas komandos fanų buvo pasitiktas itin džiaugsmingai, tačiau kol kas 23-ejų olandas neranda savo vietos komandoje.

Saugas „Premier“ lygoje sužaidė vos 10 rungtynių, didžiąją dalį jų pradėdamas ant atsarginių suolo, o visai neseniai sulaukė raginimų iš Nyderlandų rinktinės trenerio Franko de Boerio galvoti apie komandos keitimą dar sausį.

Nepaisant to, vienas „Ajax“ vadovų Edwinas van der Saras, kuris svariai prisidėjo prie D. van de Beeko persikėlimo į Mančesterį, neabejoja, kad olandas taps svarbiu „raudonųjų velnių“ futbolininku.

„Bendrauju su daug žmonių, dirbančių „Man Utd“ klube. Jie visi sako tą patį, kad Donny yra puikus žmogus, sunkiai dirbantis treniruotėse.

Dar prieš jam atvykstant į Mančesterį buvo aišku, kad konkurencija vidurio saugų grandyje yra milžiniška. Paulis Pogba vėl demonstruoja solidų žaidimą, Bruno Fernandesas yra vienas svarbiausių žaidėjų, nepamirškime, jog jie turi ir tokius žaidėjus kaip Matičius ar McTominay'us.

Donny tikrai neturėtų būti nusivylęs, jis yra didžiulio klubo dalis. „Man Utd“ už jį sumokėjo didžiulę sumą ir net neabejoju, kad jis greitai taps vienu iš pagrindinių žaidėjų“, – bendraudamas su „Ziggo Sport“ kalbėjo E. van der Saras.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos