E. Veliulis: "Privalome rungtyniauti stabiliau"

Beveik po mėnesio pertraukos Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sugrįžta į „Smscredit.lt A lygos“ kovas. Rytoj „Arvi“ futbolo arenoje marijampoliečių laukia šiame sezone dar neįveiktas varžovas – „Trakai“.

Nors abu klubai akis į akį šiame sezone jau buvo susitikę keturis kartus, tačiau „Sūduva“ kol kas priešnuodžių užtikrintam „Trakų“ žaidimui nerado – visas keturias tarpusavio akistatas laimėjo „riteriai“.

Savo mintimis apie rytdienos dvikovą su „Smscredit.lt A lygoje“ pirmaujančiais „Trakais“ pasidalino 23 metų amžiaus „Sūduvos“ saugas Ernestas Veliulis.

Antrąjį sezoną Marijampolėje rungtyniaujantis futbolininkas dar visai neseniai atsigavo po traumos, kuri sutrukdė saugui išbėgti į aikštę praėjusio turo rungtynėse su „Atlantu“ bei rimčiau padėti komandai UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse su Herningo „Midtjylland“ iš Danijos.

„Rungtynėse Jonavoje su „Lietava“ kovojau dėl kamuolio su varžovu, po smūgio pajutau skausmą kelyje. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad tuo metu buvo patempti kryžminiai kelio raiščiai.“ – apie patirtą traumą atviravo E. Veliulis.

„Smscredit.lt A lygos“ čempionatas jau įpusėjo, o pertrauką turnyre „Sūduvos“ futbolininkai pasitiko žengdami ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmąją sezono dalį apibendrinti paprašytas „Sūduvos“ saugas išskyrė kelias priežastis, dėl kurių Marijampolės ekipa kol kas nėra tarp trijų stipriausių čempionato komandų.

„Visada galima žaisti geriau, tikiuosi, kad su kiekvienomis rungtynėmis mūsų žaidimo kreivė kils aukštyn. Privalome rungtyniauti stabiliau, žaidžiant su žemesnes vietas turnyrinėje lentelėje užimančiomis ekipomis negalime švaistyti taškų. Žinoma, šiais metais laimėti prieš sąlyginai silpnesnes komandas yra sunkiau nei pernai, tačiau labiau užtikrintas žaidimas leistų mums prisivyti pirmaujančias lygos ekipas.“ – pasakojo du įvarčius čempionate pelnęs „Sūduvos“ saugas.

Čempionate pirmaujantys „Trakai“ – gana nepalankus varžovas „sūduviečiams“. Per ketverias šiais metais vykusias rungtynes marijampoliečiai vos kartą sugebėjo pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tuo tarpu į savuosius praleido 8 tikslius varžovų smūgius.

„Buvo nemažai rungtynių su „Trakais“, kuriose turėjome gerų progų įvarčiui pasiekti, tačiau jomis pasinaudoti vis nepasisekdavo. Varžovai savo progas realizuodavo, o mes nesugebėdavome atsitiesti. Rungtyniaujant su lyderiais privalome geriau išnaudoti pavojingus momentus atakose bei neprarasti koncentracijos gynyboje.“ – apie didžiausias bėdas žaidžiant su rytdienos varžovais atviravo E. Veliulis.

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Trakų“ vyks liepos 20 dieną, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia – 19 valandų 30 minučių.

fksuduva.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė