EČ atranka: Ispanija išvykoje pasityčiojo iš Sakartvelo © Reuters nuotr.

Sakartvele – įspūdingas vietos rinktinės pralaimėjimas.

Europos čempionato atrankos rungtynėse Sakartvelas 1:7 turėjo pripažinti Ispanijos pranašumą.

Po pirmojo kėlinio Tautų lygos čempionai pirmavo 4:0 – du įvarčius pelnė Alvaro Morata, vieną pridėjo Dani Olmo, o į savus vartus įsimušė kartvelų centro gynėjas Solomonas Kvirkvelia.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą švelnino Giorgi Chakvetadze.

65-ąją minutę buvo atstatytas keturių įvarčių skirtumas – savo „hat-tricką“ užbaigė svečių kapitonas Alvaro Morata. Netrukus įvartį pelnė ir Nico Williamsas.

74-ąją minutę įvyko ypatingas momentas. Ispanijos rinktinėje debiutavęs Lamine'as Yamalis įmušė įvartį – 1:7.

Sakartvelas šiame mače turėjo stipriausią sudėtį su Giorgiu Mamardashviliu, Kvicha Kvaratskhelia, Georgesu Mikautadze.

Ispanija (6 taškai per 3 rungtynes) pakilo į antrą vietą EČ atrankos A grupėje. Pirmi – Škotija su 12 taškų.