EČ atranka: sudėtinga vokiečių ir triuškinančios olandų bei belgų pergalės

Pirmadienį Europos čempionato atrankoje buvo sužaista dešimt šeštojo rato rungtynių.

Triuškinančią pergalę Taline pasiekė Nyderlandų rinktinė, kuri be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su Estijos futbolininkais.

Trečiąją pergalę grupėje iškovojęs olandai triumfavo po dviejų Ryano Babelio bei vieno Memphio Depay'aus ir Georginio Winaldumo įvarčių.

Toje pačioje grupėje problemų su Šiaurės Airija turėjo Vokietijos rinktinė. Gana blankiai atrodę Joachimo Lowo auklėtiniai sugebėjo varžovus palaužti rezultatu 2:0.

48-ąją minutę nuostabus Marcelo Halstenbergo šūvis išvedė vokiečius į priekį, o pranašumą jau per pridėtą teisėjo laiką padidino Serge'as Gnabry.

Vokiečiai su keturiomis pergalėmis yra pirmoje vietoje, tiesa, olandai vis da yra sužaidę rungtynėmis mažiau. Šiaurės Airijai tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių pergalių iš eilės.

Triuškinančiu skirtumu škotus nugalėjo Belgijos komanda. Tik pergalingu keliu šioje atrankoje žygiuojantys belgai įmušė keturis įvarčius – pasižymėjo Lukaku, Vermaelenas, Alderweireldas ir De Bruyne. Pastarasis be įvarčio taip pat atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Taip pat pergalėmis šį atrankos ciklą užbaigė Slovakija, Makedonija, Rusija, Kipras ir Slovėnija. Kroatai netikėtai išleido pergalę prieš Azerbaidžaną.

Paskutinėje dvikovoje Lenkija ir Austrija išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis. Lenkai šios rinktinių pertraukos metu liko tik su vienu iškovotu tašku, tiesa, jie lieka grupės lyderiais.