Edmilsonas: "Depay'us šiuo metu nėra tokio lygio, jog žaistų geresnėje komandoje"

Vienas "Lyon" ekipos lyderių Memphis Depay'us dar sausio mėnesį viešai pasisakė, kad ateityje nori persikelti į garsesnį klubą.

Praeityje "Manchester United" gretose rungtyniavęs olandas tarp potencialių savo karjeros stotelių tuomet minėjo tokius klubus kaip "Barcelona", "Real", "Man City", "Chelsea" ar "Bayern".

Vis tik "Ligue 1" ambasadorius, buvęs "Barcelona" ekipos žaidėjas Edmilsonas mano, kad M. Depay'us šiuo metu nėra tokio lygio, kad galėtų rungtyniauti geresnėje komandoje nei "Lyon".

"Šiais laikais futbolo pasaulyje vyksta daugybė derybų bei perėjimų. Tokios komandos kaip "Lyon" ar "Marseille" turi daug gerų žaidėjų, todėl normalu, jog "Barcelona", "Real" ar kiti dideji klubai bando juos čia atrasti.

Mano nuomone, Dapay'us šiuo metu nėra tokio lygio, jog žaistų geresnėje komandoje. Čia yra ir kitų gerų žaidėjų, pavyzdžiui, Ndombele", - teigė Edmilsonas.

M. Depay'us šį sezoną "Lyon" ekipos gretose sužaidė 38 rungtynes, per kurias pelnė 8 įvarčius bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos