„Eintracht“ eliminavo „Barcą“ iš Europos lygos © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienį sužaistos atsakomosios UEFA Europos lygos ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės.

Netikėtai pasirodymą turnyre baigė „Barcelona“, kuri namuose rezultatu 2:3 nusileido Frankfurto „Eintracht“ ekipai. Pirmosios šių komandų rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Svečius į priekį jau 4-ąją minutę išvedė Filipas Kostičius, o 36-ąją „Eintracht“ pranašumą padvigubino Rafaelis Borre'as.

67-ąją minutę F. Kostičius pelnė antrąjį savo įvartį ir Vokietijos klubas pirmavo rezultatu 3:0.

Per pridėtą teisėjo laiką Sergio Busquetsas ir Memphis Depay'us sušvelnino katalonų atsilikimą, tačiau išsigelbėti „Barcai“ nebepavyko.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas ir Prancūzijoje, kur „West Ham United“ rezultatu 3:0 susitvarkė su „Lyon“ ir žengė į turnyro pusfinalį.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Craigas Dawsonas, Declanas Rice'as ir Jarrodas Bowenas.

„Rangers“ 3:1 „Braga“ (bendras rezultatas 3:2)