"Eintracht" išplėšė tašką rungtynėse su BVB

Sekmadienį sužaistos dar dvejos "Bundesliga" pirmenybių penktojo turo rungtynės.

Įnirtinga kova vyko Frankfurte, kur vietos "Eintracht" sužaidė lygiosiomis 2:2 su Dortmundo "Borussia".

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo po 11-ąją minutę Axelio Witselio pelnyto įvarčio, tačiau "Eintracht" rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 43-ąją minutę, kai kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Andre Silva.

66-ąją minutę BVB susigrąžino pranašumą po Jadono Sancho įvarčio. Vis tik "Eintracht" sugebėjo išplėšti lygiąsias pačioje mačo pabaigoje - 88-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė BVB saugas Thomasas Delaney.

"Borussia" savo sąskaitoje turi 10 taškų ir kol kas užima trečiąją vietą, "Eintracht" su septyniais taškais rikiuojasi devintoje.

"Monchengladbach" 2:1 "Dusseldorf"