„Eintracht“ namuose nepaliko vilčių „Bayer“ vienuolikei © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ namuose rezultatu 5:1  sutriuškino Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios kūrė pavojingesnes progas, o „ledus pralaužti“ jiems pavyko 45+5 minutę po to, kai 11 metrų baudinį realizavo Daichi Kamada.

„Bayer“ sugebėjo išlyginti rezultatą 56 minutę. Smūgiu galva į apatinį dešinį vartų kampą kamuolį nukreipė  Piero Hincapie.

Visgi, vos už keletos minučių šeimininkai vėl išsiveržė į priekį. Po Christopherio Lenzo aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Randalas Kolo Muani.

65 minutę “Eintracht“ padvigubino savo persvarą. Puikų individualų meistriškumą pademonstravo ir kamuolį į vartus pasiuntė Jesperas Lindstromas.

71 minutę svečių ekipos reikalai pavirto iš prastų į tragiškus. Po VAR peržiūros į „Bayer“ vartus buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, o Piero'ui Hincapie buvo parodyta antra geltona kortelė. Stanadartinę situaciją sėkmingai realizavo Daichi Kamada ir rezultatas tapo 4:1.

Na, o galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo 86 minutę penktąjį savo komandos įvartį šiame mače pelnęs Lucas Alario.

Po šių rungtynių „Bayer“ rikiuojasi šešioliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Eintracht“ užima ketvirtą vietą.

„Stuttgart“ 4:1 „Bochum“

„Werder Bremen“ 0:2 „Mainz“

„Wolfsburg“ 2:2 „Mochengladbach“