"Ekranas" išleido pergalę iš rankų, "Sūduva" iškovojo pirmuosius taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvoje tęsiasi 3-asis "SMScredit.lt A lygos" turas, kuriame sužaisti dar du susitikimai.

Marijampolės "Sūduva" savo aikštėje susitiko su "Šiauliais". Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Dariaus Gvildžio auklėtiniai.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Vilmantas Bagdanavičius bei Tomas Radzinevičius. Abu futbolininkai pasižymėjo antrajame kėlinyje.

"Sūduvos" komandai tai buvo pirmieji taškai šiame A lygos čempionate.

Kitose rungtynėse pergalę iš savo rankų išleido Panevėžio "Ekrano" futbolininkai, kurie išsiskyrė lygiosiomis su "Klaipėdos Granitu".

Panevėžiečiai į priekį įsiveržė dar pirmajame kėlinyje, tačiau 83-ąją minutę tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo uostamiesčio ekipos žaidėjas Tamazi Čargeišvili.

Marijampolės "Sūduva" 2 - 0 "Šiauliai"
47' [1 - 0] V.Bagdanavičius
65' [2 - 0] T.Radzinevičius

Panevėžio "Ekranas" 1 - 1 "Klaipėdos Granitas"
33' [1 - 0] Elivelto
83' [1 - 1] T.Čargeišvili