"Ekranas" savo aikštėje įrodė pranašumą prieš "Šiaulius" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šiltą šeštadienio dieną Lietuvoje žaidžiamos dvejos 9-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Panevėžyje, kur vietos "Ekranas" rezultatu 3-1 nugalėjo "Šiaulių" futbolininkus.

Visi įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Pirmasis panevėžiečius į priekį išvedė Elivelto, o pranašumą 72-ąją minutę padidino Lukas Kochanauskas.

Vos po minutės "Šiaulių" ekipa atsakė įvarčiu, tačiau galutinį tašką šiame susitikime per pridėtą teisėjo laiką padėjo Tomas Salamanavičius.

Po pergalės "Ekranas" bent laikinai pakilo į penktąją vietą, o "Šiauliai" ir toliau išlieka priešpaskutinėje vietoje.

Kitame susitikime namuose žaidę "Klaipėdos Granito" futbolininkai rezultatu 0-2 nusileido Marijampolės "Sūduvai".

Panevėžio "Ekranas" 3 - 1 "Šiauliai"
65' [1 - 0] Elivelto
72' [2 - 0] L.Kochanauskas
73' [2 - 1] S.Babič
90' [3 - 1] T.Salamanavičius

76' Elivelto ("Ekranas") nerealizavo 11m. baudinio

"Klaipėdos Granitas" 0 - 2 Marijampolės "Sūduva"
12' [0 - 1] A.Brokas
83' [0 - 2] T.Radzinevičius