Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai pergalingai pradėjo antrąjį NFKA A lygos ratą. Birželio 2 d. namuose panevėžiečiai 4-1 (1-0) įveikė Vilniaus „Vilniaus“ vienuolikę ir tapo vienvaldžiais A lygos pirmenybių lyderiais. Pirmajame kėlinyje 42 min. įvartį panevėžiečiams pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas. Po pertraukos 56 min. rezultatą padvigubino Vitalijus Kavaliauskas. 61 min. po Manto Savėno smūgio rezultatas tapo 3-0. Po 2 min. vilniečiai rezultatą sušvelnino. Įspūdingo tolimo įvarčio autorius Valerijan Katsitadze. Baigiamąjį pergalingų rungtynių įvartį 90 min. įmušė rezultatyviausias "A-lygos" snaiperis Povilas Lukšys.

Keistą asmeninę nuomonę spaudos konferencijos metu žurnalistams išsakė suirzęs FC „Vilnius“ vyriausiasis treneris Sergejus Bakanas.
„Aš padariau išvadą, kad Panevėžyje vargu ar kas laimės...Mes neturim sąlygų pasikviesti norimus teisėjus. (Teisėjavo šiauliečių trenerių brigada, vadovaujama nacionalinės kategorijos teisėjo D. Kančelskio. Beje, nepasikviesta, o LFTA paskirta). „Vilniaus“ vyr. treneris įvertindamas teisėjų darbą vartojo tokius žodžius, kaip „super teisėjavimas“, „bardakas“ ir pan. Kliuvo ir „Ekranui“.

„Ekranas“ nėra gera, tik nebloga komanda. Teisėjai jiems padarė „meškos“ paslaugą. Tokių fokusų Europoje – nebus.“ Visas nesėkmes nurašęs teisėjams ir varžovams S. Bakanas apie savo darbą taip atsiliepė: „neatrodom ir nesam beviltiški. Mums dar viskas prieš akis, esam jauna ir perspektyvi komanda.“

Kiek sutrikęs po tokių emocionalių ir nevisai pagrįstų savo kolegos kaltinimų, FK „Ekranas“ strategas Virginijus Liubšys savo komentare susikoncentravo ties rungtynių analize.

„Mes labai gerai pradėjome. Per 15 pirmųjų minučių galėjome įmušti 3 įvarčius. Po to sekė 20 – 30 min. gana lygaus futbolo. Galėjo kokį įvartį pelnyti ir vilniečiai. Antrą kėlinį žaidėme su tarpais. Jautėsi labai stiprus nuovargis po rungtynių su FBK „Kaunas“, kuriose vyrai žaidė tikrai pasiaukojančiai ir atidavė daug jėgų pergalei. Tad šiandien buvo 10 – 15 min. gero žaidimo, 15 – 20 min. – pauzės. Tiesa, rungtynių pabaiga tai jau absoliučiai mums priklausė. Manau, kad žiūrovams rungtynės turėjo patikti. Daug aštrių momentų, futbolas – atviras, gražus, kovingas.“

Teisėjai fiksavo, kad varžybas Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione stebėjo 1850 futbolo gerbėjų. Kitas rungtynes FK „Ekranas“ Marijampolėje su vietos FK „Sūduva“ žais birželio 9 d.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos