Ekstremaliose oro sąlygose Kroatija palaužė rusus ir užsitikrino patekimą į PČ © REUTERS nuotr.

Pasaulio čempionato atrankoje lemiamose rungtynėse palaužė rusus rezultatu 1:0 ir užsitikrino kelialapį į Katarą.

Galima drąsiai teigti, kad Rusijos futbolininkai į Kroatiją atvažiavo su mintimi saugoti rezultatą, kadangi lygiųjų atveju jie užsidirbtų automatinį patekimą į pasaulio čempionatą.

Visų rungtynių metu vos 2 smūgius atlikę rusai atidavė kontrolę savo priešininkams. Kroatija sukūrė pavojingų momentų, tačiau praėjus pirmam kėliniui rezultatas visdar buvo 0:0.

Antrą kėlinį kroatai pradėjo dar labiau užsivedę ir visiškai neplanavo mažinti apsukų.

Ne kartą rusus gelbėjo vartininkas Matvei’us Safonovas ir atrodė, kad aršiai gynėsi rusai išsaugos rezultatą lygų, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje jiems teko nusivilti. Fiodoras Kudryashovas 81 minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 1:0 Kroatijos naudai.

Lijant stipriam lietui rusai neberado savyje jėgų išlyginti rezultatą, o šis pralaimėjimas leidžia kroatams juos aplenkti ir užimti pirmąją vietą H grupėje.

Slovėnija 2:1 Kipras

Malta 0:6 Slovakija