EL atranka: "Everton" ir "Milan" keliauja į kitą etapą, Lenkijos klubų žygis baigtas (VIDEO)

Šiandien sužaista visa galybė atsakomųjų trečiojo UEFA Europos lygos atrankos etapo susitikimų.

Nors ir nelengvai, bet į kitą etapą žengė Liverpulio "Everton" klubas. Po minimalios pergalės namie, rezultatu 1-0 slovakų "Ruzomberok" jam pavyko įveikti ir svečiuose. Pergalingą įvartį čia pelnė Dominicas Calvertas-Lewinas.

Taip pat puikų rezultatą pasiekė Ispanijos atstovas Bilbao "Athletic", kuriam savų sirgalių akivaizdoje pavyko įveikti Bukarešto "Dinamo". Pirmasis šių ekipų mačas baigėsi lygiosiomis.

Visgi, čia Raulis Garcia savo komandą į priekį išvedė dar pirmojo kėlinio viduryje, o 29-ąją minutę įmušė antrąkart. Galiausiai paskutinį tašką padėjo Aritzas Adurizas ir "Athletic" šventė pergalę 3-0.

"Universitatea Craiova" klubą nugalėjo "Milan" futbolininkai, prieš antrąjį mačą turėję minimalią persvarą. Šį vakarą ją padvigubino Giacomo Bonaventura, o kelialapį į kitą etapą galutinai įtvirtino jaunas snaiperis Patrickas Cutrone.

Ne taip gerai sekėsi kaimyninės Lenkijos klubams, kurie jau pasitraukė iš turnyro, nors turėjo puikius šansus.

Poznanės "Lech" buvo išsivežęs lygiąsias iš Utrechto, bet šiandien prieš šio miesto ekipą išsigelbėti nesuspėjo. Lenkai varžovus Christiano Gytkjaero įvarčių dėka pasivijo dukart, tačiau paskutinysis jų įvartis buvo pelnytas tik pačioje pabaigoje, tad trečiajam laiko nebeužteko.

Dar geresnę progą žengti toliau turėjo Gdynios "Arka", namuose išsikovojęs vieno įvarčio pranašumą prieš Herningo "Midtjylland". Lenkai pirmieji pasižymėjo ir šį vakarą, bet varžovai sugebėjo rezultatą išlyginti, o tikslus Alexanderio Sorlotho smūgis - itin skaudus, nes krito paskutinėmis rungtynių akimirkomis.