EL: „Barca“ susitvarkė su „Napoli“, BVB baigė pasirodymą turnyre © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienį finišavo UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapas.

Užtikrintą pergalė ir kelialapį į kitą etapą iškovojo „Barcelona“, kuri išvykoje rezultatu 4:2 susitvarkė su „Napoli“. Katalonai seriją laimėjo bendru rezultatu 5:3.

Svečiai rungtynes pradėjo dviem greitais įvarčiais: 8-ąją minutę pasižymėjo Jordi Alba, o 13-ąją – Frenkie de Jongas.

Lorenzo Insigne 23-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir atgaivino „Napoli“ viltis.

Vis tik „Barca“ į visus klausimus atsakė dar dviem tiksliais smūgiais: 45-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Pique, 59-ąją – Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Šeimininkams dar vieną paguodos įvartį mačo pabaigoje pelnė Matteo Politano.

Pasirodymą turnyre baigė Dortmundo „Borussia“, kuri išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su Glazgo „Rangers“, tačiau seriją pralaimėjo bendru rezultatu 4:6.

„Rangers“ mačą pradėjo sėkmingiau ir 23-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Jamesas Tavernieris, tačiau rezultatą jau 31-ąją minutę išlygino Jude'as Bellinghamas.

BVB 42-ąją minutę sugebėjo išsiveržti į priekį, kai įvartį pelnė Donyellas Malenas.

Vis tik J. Tavernieris 57-ąją minutę išlygino rezultatą, o per likusį laiką BVB išsigelbėti nebesugebėjo.

„Real Betis“ 0:0 „Zenit“ (bendras rezultatas 3:2)