"El Clasico" mūšyje Madride triumfavo "Barcelona" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionate vyko penkerios 31-tojo turo rungtynės.

Centriniame turo mače pergalę 'El Clasico" mūšyje iškovojo svečiuose žaidusi "Barcelona", Madride įveikusi vietos "Real" klubą. Abi komandos gana aktyviai pradėjo mačą, tačiau realesnių progų pasižymėti nepavyko sukurti nei vienai iš jų.

Vis dėlto 33 minutę krito ir pirmasis įvartis - puikiu Xavi perdavimu pasinaudojęs Lionelis Messi suklaidino Raulį Albiolį bei šaltakraujiškai nuginklavo "Real" vartininką Ikerą Casillasą.

Kiek vėliau dviem pavojingai smūgiais atsakė ir šeimininkai, bet Xabi Alonso ir Gonzalo Higuaino smūgiai buvo netikslūs.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo "Real", mat po Marcelo ir Cristiano Ronaldo smūgių savus vartus jau reikėjo gelbėti "Barcos" vartininkui Victorui Valdesui.

Nepaisant to, antrasis rungtynių įvartis irgi krito į šeimininkų vartus - 56 minutė vėlgi puikaus Xavi perdavimo sulaukęs Pedro iššoko prieš I.Casillasą bei tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

Netrukus "Real" saugas Rafaelis van der Vaartas turėjo idealią progą rezultatą išlyginti, bet olando smūgį atlaikė V.Valdesas. Kiek vėliau pavojingai į "Barcos" vartus smūgiavo ir C.Ronaldo.

Skolinga neliko ir "Barcelona", kurios gretose nuo kelių itin pavojingų Lionelio Messi bandymų savus vartus apgynė tik I.Casillasas. Nors Raulis kiek vėliau dar pelnė įvartį, bet šis įskaitytas nebuvo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė labai svarbią svečių pergalę rezultatu 2-0.

Madrido "Real" 0 - 2 "Barcelona"
33' [0 - 1] Lionel Messi
56' [0 - 2] Pedro Rodriguez

„Malaga“ 1 – 2 Sevilla“
17‘ [1 – 0] Felipe Caicedo
66‘ [1 – 1] Cala
58‘ [1 – 2] Lolo

„Tenerife“ 0 – 0 „Valladolid“

“Villarreal“ 1 – 0 „Sporting“
16‘ [1 – 0] Diego Godin

„Xerez“ 0 – 1 Madrido “Getafe“