"El Clasico" mūšyje - minimali "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamos septynerios XII turo rungtynės.

Garsiajame "El Clasico" mūšyje Barselonoje, tarp vietos "Barcelona" bei Madrido "Real" klubų, minimalią pergalę šventė šeimininkai.

Mačo pabaigoje abi komandos apsikeitė smūgiais. Tačiau pirmąjį realų šansą įmušti turėjo "Real" - 20-ąją minutę Cristiano Ronaldo sulaukė Kaka perdavimo, bet smūgiuodamas visiškai laisvas nesugebėjo nuginkluoti Victoro Valdeso.

Po penkių minučių jau Marcelo galėjo pridaryti daug vargo V.Valdesui, bet paskutinę akimirką brazilo smūgį blokavo "Barcos" kapitonas Carlesas Puyolis.

Antrojo kėlinio pradžioje "Real" puolėjas Gonzalo Higuainas turėjo dar vieną šansą, tačiau ir vėl paskutinę akimirką jo smūgį blokavo šeimininkų žaidėjai.

Neįmuši tu, įmuša tau - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino jau po kelių minučių. Dani Alvesas aukšta trajektorija perdavė kamulį į baudos aikštelę, kurioje, po keitimo aikštėje pasirodęs, puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius iš arti nuginklavo Ikerą Casillasą.

Jau netrukus šeimininkai liko dešimtyje, kai už žaidimą ranka antrą geltoną kortelę prieš save išvydo saugas Sergio Busquetsas. Nepaisant to, 'Barca" dar dusyk pavojingai smūgiavo į "Real" vartus.

Svečiai bandė 'užsikabinti', tačiau "Barcelona" gynėsi patikimai. Pačioje rungtynių pabaigoje Lionelis Messi turėjo puikų šansą įtvirtinti savo ekipos pergalę, bet jo smūgį atlaikė I.Casillasas. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Barcos" pergalę.

"Barcelona" 1 - 0 Madrido "Real"
56' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic

63' iš aikštės išvytas Sergio Busquets ("Barcelona")
90' iš aikštės išvytas Lassana Diarra ("Real")

"Almeria" 1 - 4 Bilbao "Athletic"
37' [0 - 1] Javi Martinez
41' [0 - 2] Aldekoaotalora Astarloa Ustaritz
60' [0 - 3] Fernando Llorente
77‘ [0 – 4] Oscar de Marcos
84‘ [1 – 4] Kalu Uche

Santandero "Racing" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"
76‘ [0 – 0] Albetto Lopo

Madrido "Getafe" 5 - 1 "Xerez"
33' [0 - 1] Artiles Oliva Aythami
44' [1 - 1] Roberto Soldado
45' [2 - 1] Roberto Soldado
57' [3 - 1] Daniel Parejo
58' [4 - 1] Roberto Soldado
60' [5 - 1] Francisco Javier Casquero

45‘ iš aikštės išvytas David Prieto („Xerez“)

"Zaragoza" 0 - 1 Pamplonos "Osasuna"
26' [0 - 1] Javad Nekounam

"Valladolid" 3 - 3 "Tenerife"
27' [1 - 0] Diego Costa
35' [2 - 0] Fabian Canobbio
49' [3 - 0] Diego Costa
63' [3 - 1] Juan Francisco Nino
72' [3 - 2] Luiz Rodririguez Diaz Angel
84‘ [3 -3] Garcia Perez Ayoze

90‘ iš aikštės išvytas Ezequiel Luina („Tenerife“)

Madrido "Atletico" 4 - 0 Barselonos "Espanyol"
27' [1 - 0] Diego Forlan
62' [2 - 0] Sergio Aguero
85' [3 - 0] Sergio Aguero
89' [4 - 0] Maxi Rodriguez

89' iš aikštės išvytas Roncaglia ("Espanyol")