"El Clasico" - šešių įvarčių trileris © Eurofootball.lt
Antrasis šiame sezone "El Clasico" - dvikova tarp Ispanijos grandų "Barcelona" ir Madrido "Real" - nugalėtojo neišaiškino. Po įnirtingos kovos ir permainingų rungtynių "Barcelona" namuose paskutinėmis minutėmis iškovojo lygiąsias 3-3 su Karališkuoju klubu.

Mačas prasidėjo žaibišku tempu ir jau penktą minutę Lillianui Thuramui nesėkmingai atmušus kamuolį smūgiu iš baudos aikštelės prieigų "Nou Camp" stadione susirinkusius šeimininkų klubo gerbėjus nutildė olandas Ruudas van Nistelrooy.

Tai pribloškė "Barcelona" ekipą, bet ji netruko atsigauti ir nors Samuelio Eto'o smūgį pavyko atremti Ikerui Casillasui, pastarąjį 11 minutę po tikslios kombinacijos ir aštraus S.Eto'o perdavimo nuginklavo baudos aikštelės krašte laisvas likęs Lionelis Messi.

Tačiau dar po dviejų minučių vėl pirmavo "Real" - Olegueras baudos aikštelėje prasižengė prieš Guti ir realizavęs 11 metrų baudinį antrą savo bei komandos įvartį pelnė R.van Nistelrooy.

Katalonijos klubas surengė varžovų vartų šturmą ir dar kartą pasiekė savo 28 minutę, kai sužaidęs "sienelę" su S.Eto'o į baudos aikštelę įsiveržė Ronaldinho ir jo bandymą smūgiuoti atrėmus vartininkui kamuolys atšoko L.Messi, kuris stipriu šūviu į tinklą vėl išlygino rezultatą.

Prieš pat pertrauką "Barcelona" patyrė didelį smūgį, nes antrą geltoną kortelę užsidirbo Olegueras - likusią rungtynių dalį šeimininkams teko žaisti dešimtyje. "Real" neskubėjo tuo pasinaudoti, tačiau vis tik trečią kartą atstatė savo pranašumą 73 minutę po baudos smūgio galva pasižymėjus Sergio Ramosui.

Vis dėlto "Barca" nepasidavė ir rungtynių didvyriu tapo jau per pridėtinį laiką šeštąjį mačo įvartį įmušusi ir "hat-tricką" pelniusi jaunoji Argentinos rinktinės žvaigždė Lionelis Messi. 19-metis argentinietis baudos aikštelės prieigose gavo Ronaldinho perdavimą ir pergudravęs "Real" gynybą smūgiu į tolimąjį vartų kampą įmušė išlyginamąjį įvartį. Įspūdingas "El Clasico" baigėsi lygiosiomis 3-3.

Vienintelėse kitose rungtynėse pergalę šventė "Villarreal" klubas, kuris Valensijoje 2-0 įveikė vietos "Levante" futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė urugvajietis Diego Forlanas ir danas Jonas Dahlis Tomassonas.

Statistika

Valensijos "Levante" 0 - 2 "Villarreal"
9` [0 - 1] Diego Forlan
73` [0 - 2] Jon Dahl Tomasson

"Barcelona" 3 - 3 Madrido "Real"
5` [0 - 1] Ruud van Nistelrooy
11` [1 - 1] Lionel Messi
13` [1 - 2] Ruud van Nistelrooy (11 m.)
28` [2 - 2] Lionel Messi
73` [2 - 3] Sergio Ramos
90` [3 - 3] Lionel Messi

45` Oleguer ("Barcelona") pašalintas iš aikštės