EL: "Eintracht" išvykoje įveikė "Arsenal", "Lazio" palaužė G. Arlauskio ekipą

Ketvirtadienio vakarą sužaista dar 10 UEFA Europos lygos grupių etapo penktojo turo susitikimų.

Svarbią pergalę F grupėje iškovojo Frankfurto "Eintracht" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Londono "Arsenal".

Šeimininkai į priekį išsiveržė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kuomet pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

"Eintracht" rezultatą išlygino 55-ąją minutę po puikaus Daichi Kamada smūgio.

Tas pats japonas 64-ąją minutę iš maždaug 16 metrų dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei padėjo savo komandai iškovoti itin svarbią pergalę.

F grupėje kol kas nė viena komanda negali būti rami dėl patekimo į kitą etapa ir viskas spręsis paskutiniajame ture.

Vietos kitame etape kol kas nesugebėjo užsitikrinti Klužo CFR ekipa, kurios garbę gina ir vartininkas iš Lietuvos Giedrius Arlauskis. Rumunijos klubas išvykoje rezultatu 0:1 turėjo pripažinti "Lazio" pranašumą.

Vienintelį įvartį šiame mače 24-ąją minutę pelnė Joaquinas Correa.

CFR klubui paskutiniajame ture iškovotas taškas užtikrintų vietą kitame UEFA Europos lygos etape. Tiesa, G. Arlauskio komandos laukia dvikova su "Celtic".