EL: "Inter" įveikė "Southampton", "Man United" sutriuškino "Fenerbahce" (VIDEO)

Šį vakarą buvo žaidžiami trečiojo UEFA Europos lygos turo susitikimai.

Pirmąją pergalę pagaliau pasiekė Milano "Inter" klubas, namuose įveikęs ne bet ką, o Anglijos atstovą "Southampton". Šiame mače vienintelį įvartį po Davide'o Santono perdavimo įmušė Antonio Candreva. Tiesa, vėliau raudoną kortelę prieš savo akis dar išvydo Marcelo Brozovičius, bet tai persvaros išlaikyti "nerazzurri" nesutrukdė.

Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas "Osmanlispor" tuo tarpu sužaidė lygiosiomis su "Villarreal". Iš tiesų, turkai galėjo šias rungtynes ir laimėti, nes po Raulio Rusescu dublio 23-ąją bei 24-ąją minutėmis jie pirmavo 2-0.

Visgi, viską sugadino 54-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbęs Mehmetas Guvenas. Tuomet įvarčius pelnė Alfredas N'Diaye bei Alexandre'as Pato.

Kitas "Premier" lygos atstovas "Manchester United" rezultatu 4-1 nepaliko jokių vilčių Stambulo "Fenerbahce" komandai. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį "raudonuosius velnius" į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Paulis Pogba, o dar po kelių minučių tą patį padarė Anthony Martialis.

Pogba dar iki pertraukos spėjo į savo sąskaitą įsirašyti dublį. Po to, vos prasidėjus antrajam kėliniui Jesse Lingardas rezultatą pavertė 4-0. Mačo pabaigoje persvarą sušvelninti pavyko buvusiam "Man United" snaiperiui Robinui van Persie, tačiau galutinis rezultatas turkams paguodos vis tiek neteikia.

Kitas įdomus mačas vyko Italijos sostinėje, kur vietos "Roma" sužaidė 3-3 su Vienos "Austria". Čia šeimininkai pirmavo rezultatu 3-1, bet Dominikas Prokopas bei Olarenwaju Kayode pasižymėjo trijų minučių intervale ir "giallorossi" persvara 84-ąją minutę ištirpo. Jų gretose prieš tai dukart pasižymėjęs buvo Stephanas El Shaarawy, o trečiąjį įvartį pelnė Alessandro Florenzi.