EL pusfinaliai: "Arsenal" įveikė "Valencia", "Chelsea" pasiekė lygiąsias Frankfurte

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos pusfinaliai.

Pirmosiose rungtynėse namuose Londono "Arsenal" namuose rezultatu 3:1 įveikė "Valencia" ekipą.

Svečiai 11-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po sėkmingai pakelto kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė M. Diakhaby.

"Arsenal" į tai atsakė dviem greitais A. Lacazette'o  įvarčiais - prancūzas pasižymėjo 18-ąją bei 26-ąją minutėmis.

"Kanonierių" pozicijas prieš atsakomąsias rungtynes dar labai sustiprino per pridėtą antrojo kėlinio laiką įvartį pelnęs P. Aubameyangas.

Kitame pusfinalyje Frankfurto "Eintracht" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Londono "Chelsea".

23-ąją minutę "Eintracht" ekipos puolėjas preciziškai tiksliu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Svečiai rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet pasižymėjo Pedro.

Antrajame kėlinyje komandos pasižymėti nesugebėjo.

Atsakomosios pusfinalių rungtynės bus žaidžiamos lygiai po savaitės.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • Alio alio

O tas preciziškai tikslus puolejas turi varda? Toki straipsni tai tik i subine.... Reikia eit i normalu psl info ieksot.

• Kanadietis

Nesuprantu, kodėl Eurofootball iš vis kažką rašot po straipsniu, kai tiesiog aprašo, kada įmuštas golas ir kaip pasibaigė rezultatas. Tai jei neturit ką apie rungtynes parašyt, tai nerašykit, įdėkite vieną pastraipa, kada atsakomosios rungtynės, video iškarpas iš rungtynių ir lentelę, jei tokia yra. Nes juokingai atrodo, kai rašot tik kada parašyt kažką.