EL starte - puikios italų ir "Nice" klubo pergalės (VIDEO)

Į stadionus sugrįžus Senojo žemyno turnyrams šį vakarą prasidėjo ir UEFA Europos lygos kovos. Iš pradžių žaidė A-F grupių ekipos.

Tarp jų puikiai Italijos klubams, sutriuškinusiems savo varžovus. Gerokai atsinaujinęs "Milan" Vienoje rezultatu 5-1 nugalėjo "Austria" klubą, į kurio vartus Hakanas Calhanoglu įmušė jau septintąją minutę. Po to sekė kito naujoko Andre Silvos hat-trickas, o galiausiai viską užbaigė Suso.

Įdomu, jog trys Silvos įvarčiai yra pirmasis toks pasiekimas su "rossoneri" marškinėliais tarptautiniame turnyre nuo 2006-ųjų, kuomet tai pavyko Kaka.

Bergamo "Atalanta" pergalė, nepaisant ne tokio skambaus rezultato, yra dar įspūdingesnė, nes ši komanda įveikė "Premier" lygos atstovą Liverpulio "Everton". Gian Piero Gasperini auklėtiniai pirmojoje mirtininkų E grupės vietoje atsidūrė Andrea Masiello, Alejandro Gomezo bei Briano Cristante tikslių smūgių dėka. Įdomu, jog visi šie futbolininkai pasižymėjo dar iki pertraukos.

Kitame E grupės susitikime "Lyon" paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę prieš Limasolio "Apollon". Po Memphio Depay'aus realizuoto 11 metrų baudinio pirmavusius prancūzus per pridėtą laiką nubaudė Adrianas Corpa.

Namuose netikėtą nesėkmę patyrė "Bundesliga" čempionate pernai puikiai pasirodęs "Hoffenheim", kuris nusileido "Braga" klubui. Viskas toli gražu neatrodė taip blogai, nes vokiečiai pirmavo Sandro Wagnerio įvarčio dėka, bet varžovai atitinkamai pirmojo kėlinio pabaigoje bei antrojo pradžioje rezultatą visgi sugebėjo išlyginti ir persverti.

Kiek vėliau pasibaigė kitų šešių grupių susitikimai, viename iš kurių pergalę iškovojo dar vienas Italijos klubas Romos "Lazio". Jis svečiuose dukart vijosi Arnhamo "Vitesse", tačiau galiausiai išsivežė tris taškus įmušęs tiek pat įvarčių. Pergalingu tapo tikslus Alessandro Murgios smūgis.

Gerai sekėsi ir vakare žaidusiems prancūzams, kurių "Marseille" minimaliu rezultatu Adilio Rami įvarčio dėka palaužė "Konyaspor", kuomet "Nice" šventė puikią pergalę 5-1. Dublį pelniusio Alassane'o Plea vedama ekipa nugalėjo "Zulte-Waregem" iš Belgijos, o jam puikiai talkino pasižymėję Dante, Allanas Saint-Maximinas bei įvartį ir rezultatyvų perdavimą pridėjęs Mario Balotelli.

Triuškinančiais laimėjimais taip pat džiaugėsi L grupės komandos. Čia San Sebastiano "Real Sociedad" namie nepaliko jokių šansų Trondheimo "Rosenborg", o Sankt-Peterburgo "Zenit" išvykoje sudaužė Skopjės "Vardar".

Dėl nedrausmingai besielgusių "Koln" sirgalių buvo atidėtas šios ekipos mačas su Londono "Arsenal", tad jis baigėsi vėliausiai iš visų dvikovų. Nors po pirmojo kėlinio 1-0 priekyje buvo svečiai, kurių gretose po vartininko Davido Ospinos klaidos įmušė Jhonas Cordoba, antrąjame kėlinyje "Arsenal" klubui pavyko įrodyti savo pranašumą ir pelnyti tris įvarčius be atsako. Šeimininkų gretose pasižymėjo Seadas Kolašinacas, Alexis Sanchezas ir Hectoras Ballerinas.