Emocinga akistata Marijampolėje baigėsi minimalia šeimininkų pergale © JumpStory nuotr.

Po dviejų turų Lietuvos futbolo A lygoje išryškėjo vienvaldis lyderis ir juo tapo Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys čempionai iškovojo dar vieną kovingą pergalę, šį sykį 2-ojo turo dvikovoje namuose 1:0 (0:0) palauždami „Kauno Žalgirį“.

Pirmame kėlinyje komandos daug dėmesio skyrė savo vartų saugumui ir dažniausiai rengė pozicines atakas. Sūduviečiai vienu metu buvo perėmę iniciatyvą, tačiau sykį po Giedriaus Matulevičiaus bandymo kamuolį atmušė Armantas Vitkauskas, o Vaido Slavicko bei Mihreto Topčagičiaus smūgiai skriejo pro šalį.

„Kauno Žalgiris“ antroje kėlinio pusėje surengė aštresnį išpuolį, tačiau laiku vartus palikęs Ivanas Kardumas neleido pirmajam prie kamuolio suskubti Gratui Sirgėdui.

Po pertraukos abi vienuolikės daug progų taip pat nesukūrė. Aktyviai į žaidimą po keitimo įsijungęs Eligijus Jankauskas pažeme smūgiavo arti tikslo, o antrasis kėlinys buvo pažymėtas ne vienu susistumdymu tarp abiejų komandų žaidėjų.

Dvikovos nesėkmingai susiklostė „Sūduvos“ debiutantui Glebui Kluškinui – latvis patyrė traumą po to, kai prieš jį prasižengė Simonas Urbys.

Visgi Marijampolės ekipos futbolininkai ir „Hikvision“ arenoje susirinkę sirgaliai džiaugėsi kovinga pergale. Kertiniu epizodu 68-ąją minutę tapo pakeltas kampinis, kurio metu galva nepriekaištingai mušė Povilas Leimonas.

Per likusį „Kauno Žalgiris“ turėjo keletą galimybių išplėšti lygiąsias, bet rimčiau Ivano Kardumo ginamiems vartams pagrasinta nebuvo.

Emocingame antrajame kėlinyje iš rungtynių buvo pašalintas techninėje zonoje audringai į veiksmus aikštėje sureagavęs Mihretas Topčagičius.