Emocingose rungtynės dėl trečios vietos - portugalų triumfas po pratęsimo (VIDEO) (23)

15 valandą Lietuvos laiku Maskvoje įvyko priešpaskutinės 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės turnyro rungtynės.

Kovoje dėl bronzos susigrūmė savo pusfinalius pralaimėjusios A grupės komandos - Portugalija ir Meksika. Aistrų kupinoje ir daugiau nei 90 minučių pareikalavusioje kovoje dėl trečios vietos rezultatu 2-1 triumfavo be Cristiano Ronaldo žaidę Europos čempionai.

Fernando Santoso auklėtiniai itin aktyviai pradėjo rungtynes ir kėlė grėsmę Meksikos ginamiems vartams. 16-ąją minutę Senojo žemyno čempionai turėjo idealią progą įsiveržti į priekį, tačiau jaunasis Andre Silva nesugebėjo realizuoti paties uždirbto 11 metrų baudinio.

Pirmąją realią progą įsiveržti į priekį meksikiečiai turėjo 30-ąją minutę, kai Javieras Hernandezas baudos aikštelėje puikiai priėmė kamuolį, tačiau nuostabią reakciją pademonstravo Rui Patricio.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rimtesnių progų abi komandos nebesukūrė, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Meksikiečiai antrąjį kėlinį pradėjo kur kas grėsmingiau nei jų varžovai ir netruko pasiekti pirmąjį įvartį - 54-ąją minutę po klastingo J. Hernandezo perdavimo kamuolys vartų liniją kirto atsitrenkęs į portugalų gynėjo Luiso Neto kojas.

Po praleisto įvarčio Portugalijos rinktine aktyvino savo pajėgas puolime ir gana gerą progą 60-ąją minutę turėjo Pizzi, tačiau šiam futbolininkui pasižymėti po puikaus Gelsono Martinso perdavimo nepavyko.

Vos po kelių minučių dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo portugalai, o pačiame veiksmo centre buvo atsidūręs G. Martinsas. Krašto puolėjas visiškai laisvas iš kelių metrų smūgiavo galva, tačiau neįtikėtiną reakcija pademonstravo Guillermo Ochoa.

Likęs pagrindinis laikas meksikiečiams bėgo gana sklandžiai, tačiau portugalai nepasidavė iki pat paskutinės minutės. Pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę portugalai išsigelbėjo - po Ricardo Quaresmos perdavimo rezultatą išlygino Pepe ir komandas išvedė į papildomas 30 minučių.

Pratęsimo metu meksikiečiai taip pat bandė žaisti agresyviai. 97-ąją minutę gerą progą turėjo Hirvingas Lozano, tačiau R. Patricio tinkamai užsiėmė kairįjį savo vartų kampą ir neleido pasižymėti meksikiečiamas.

Vis dėlto vėliau savo pranašumą rodė Europos čempionai, kurie 105-ąją minutę gavo progą atlikti dar vieną 11 metrų baudinį. Meksikos gynėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir šį kartą 11 metrų baudinį atlikęs Adrienas Silva nuginklavo G. Ochoa.

Antrasis pratęsimo kėlinys prasidėjo portugalų netektimi - Nelsonas Semedo užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės, tiesa, meksikiečiai neilgai džiaugėsi vieno žaidėjo pranašumu - 112-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save taip pat išvydo Raulis Jimenezas.

Per likusį pratęsimo laiką meksikiečiai spaudė varžovus, teisėjui teko raminti įsiplieskusias aistras ir net pašalinti Meksikos rinktinės trenerį, tačiau pagrindinio tikslo Meksikai pasiekti nepavyko ir bronzos medaliai atiteko portugalams.

Portugalija 2 - 1 Meksika
54' [0 - 1] Neto (į savus vartus)
90+1 [1 - 1] Pepe
105' [2 - 1] Adrien Silva (11 m. baudinys)
16' A. Silva (Portugalija) nerealizavo 11 m. baudinio
106' N. Semedo (Portugalija) pašalintas iš aikštės
112' R. Jimenez (Meksika) pašalintas iš aikštės

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The <a href="https://twitter.com/hashtag/BUDMOTM?src=hash">#BUDMOTM</a> for <a href="https://twitter.com/hashtag/PORMEX?src=hash">#PORMEX</a> is <a href="https://twitter.com/miseleccionmx">@miseleccionmx</a>&#39;s <br>Guillermo Ochoa <a href="https://t.co/DO2HO2OCs6">pic.twitter.com/DO2HO2OCs6</a></p>&mdash; #ConfedCup (@FIFAcom) <a href="https://twitter.com/FIFAcom/status/881521317475995650">July 2, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Stalinas

Koks meškonis apgailėtinas,kalba apie pražanga nors ne už ranką davė tą baudinį graudu klausyt buvo

• 21
  • FIFA

plojimai fifai, sumaste video pakartojimu sistema, kuri zaidima stabdo, vietoj to, kad einamu metu teiseja informuotu operatoriai, pakartojimo net nenaudoja, kai reiktu.. Zodziu, fixinimas ir toliau bus neatsiejama futbolo dalis

• 20
  • Stebėtojas

Bet rimtai... Pastumdavo chebra ant Kesmino, bet čia kitas lygis... Pirmauja chebra 3:1, Meškoniui matosi 2:0, čiuvakas akivaizdžiai liečia kamuolį ranka baudos aikštelėj, Meškonis to nemato, mato neaiškią pražangą... Man dar daug vadovėlių perskaityt reikia, kad mokėčiau visas futbolo taisykles, bet nu b*** nejau nėra komentatorių, kurie futbolo taisykles žino ir domisi šiuo reikalu???

• 20
  • Ged

As uz palaikiau Portugalus, nu bet blembas sitas susiktas arabas teisejas Meksikiecius ziauriai nuskriaude. Kodel kazkokie kaimieciai teisejauja tokiose rimtose rungtynese?

• 19
  • Sk1

• 17
  • riflis

futbolas ir emocijos yra neatsiejamas dalykas. Man jau zymiai idomiai butu klausyt situ ispanu su emocijom nei meskonio

• 10
  • auDDrius

aciu dievui baigesi Meskonio komentavimas, o tai per visas rungtynes ta pati pasakoja

• 5
  • uis

tai kad meskonis viska skaito is vikipedijos

• 9
  • vel

Vel pasimato kad ne europieciai teisejai nekompetetingi teisejauti tokiame lygyje

• 9
  • radialis

Nu wtf?!!! Kaip suprast ta VAR. Tipi teisejas *** sugalvoja davai si karta pasiziuresiu ar yra baudinys, tada vel tik *** sako gerai si karta neziuresiu. Pagal ka cia nusprendzia kada ziuret kada neziuret? Siaip gal nuo teisejo grybiskumo lygio priklauso viskas. Nes jei butu pasiziureje per VAR kaip pepe nustume varzova butu buvusi 11 metru baudiniu serija. Tiesiog apmaudu, tik gerai tai kad cia nieko nereiskiancios konf taures mazasis finalas. Reikia tiketis kad vakare per finala tokiu fintu nebus.

• 6
  • ANTIMADRIDISTA

Idomiai traktuojamos tos video perziuros. Kaip zaide Portugalija su Cile, ir kaip buo pergriautas baudos aiksteleje Ciles zaidejas, teisejas nusprende, kad 11m baudinio nera (nusprende be jokios video perziuros), nors pakartojime matesi, kad teisejas suklydo. Kaip zaide rusija su Cile, du kartus turejo buti skirti 11m baudiniai i Ciles vartus, bet ta karta irgi teisejas abu kartus nusprende, kad baudiniu nera ( nusprende be video perziuros). O stai rungtynese Portugalija- Cile, jau teisejas del 11m baudinio ziurejo video perziura ir paskire 11m baudini. Tai kaip cia yra, kad viena karta ziurima video perziura kita karta ne. Kazkaip reiktu spresti ta klausima, nes dabar kad ir su video perziura, bet vistiek kazkurios komandos nukencia, del teiseju klaidu.

• -2

*Portugalijos -Mexicos, ne taip parasiau.

• 1
  • Escalade

Kaip apgailėtina stebėti Pepe vaidybą, vos galu batelio kepštelėjo per šlaunį, o šis veikėjas puola voliotis ant žemės, nesuprasi ar pusiau suparalyžiuotas ar ištiko keistas epilepsijos priepuolis. Bet kur tau, po maždaug 1.7 sekundės jis jau sėdi ir bando įtikint teisėją, kad epizodas vertas geltonos kortelės, man anas žaidėjas jį kabino tyčia. Cringe.