„Eredivisie“ apžvalga: 5 įvarčiais pasižymėjęs PSV priartėjo prie išvykoje suklupusio „Ajaxo“ © imago images/Pro Shots

Savaitgalį „Eredivisie“ pirmenybėse antras lygiąsias patyrė Amsterdamo „Ajax“ ekipa.

Olandijos flagmanai išvykoje nesugebėjo įveikti Almelo „Heracles“ klubo. Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rimčiausi „Ajax“ konkurentai Nyderlanduose, PSV šia proga priartėti pasinaudojo. Eindhoveno komanda namuose 5:2 sutriuškino „FC Twente“ ekipą, nors lengva nebuvo.

Po pirmojo kėlinio PSV ir „Twente“ ekipos rungtynėse rezultatas buvo 2:2, tačiau antrajame kėlinyje sužibėjo iš „Benfica“ paskolintas gynėjas Carlosas Vinicius – brazilas įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Taip pat pergales savaitgalį iškovojo „Feyenoord“ ir „Utrecht“ ekipos.

Po 11-o turo „Ajax“ pirmoje vietoje su 26 taškais, toliau PSV su 24, „Utrecht“ su 23 taškais ir „Feyenoord“ su 22 taškais bei rungtynėmis atsargoje.