"Espanyol" pasiekė dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse su trenksmu prasidėjo 29-asis turas.

Barselonos "Espanyol" namuose priėmė Sevilijos "Real Betis" futbolininkus. Svečiai iš Andalūzijos artėjant rungtynėms į pabaigą pasiekė pirmąjį įvartį, tačiau Katalonijos ekipa pačioje pabaigoje sugebėjo pelnyti du įvarčius ir išplėšti pergalę rezultatu 2-1.

Pirmasis rungtynių įvartis krito tik 78-ąją minutę - svečius iš Sevilijos į priekį nuo 11 metrų žymos išvedė puolėjas Rubenas Castro, tačiau "Real Betis" išsaugoti pranašumo nesugebėjo.

87-ąją minutę Javi Fuego sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį, o "ant bangos" buvę "Espanyol" futbolininkai stojo į lemiamą šturmą ir 90-ąją minutę nuostabus Jose Reyeso smūgis nulėmė šeimininkų pergalę.

"Espanyol" po pergalės kyla į aštuntąją poziciją, o "Real Betis" su 31 tašku lieka 13-oje pozicijoje.

"Espanyol" 2 - 1 "Real Betis"
78' [0 - 1] R. Castro (11 m. baudinys)
87' [1 - 1] J. Fuego
90' [2 - 1] J. Reyes

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/aJQx-WNBNCg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>