"Espanyol" sezoną užbaigė pergale prieš "Granada" (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo paskutinis 38-asis turas.

Absoliutus lygos autsaideris "Granada" klubas namuose priėmė Barselonos "Espanyol". Katalonai sezoną užbaigė sėkmingai - jie pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

"Espanyol" abu įvarčius pasiekė per pirmąsias aštuonias rungtynių minutes - 3-ąją minutę pasižymėjo Leo Baptistao, o jau visai netrukus kamuolį į savus vartus nukreipė Rubenas Vezo.

22-ąją minutę "Granada" ekipai pavyko sušvelnino atsilikimą, kai įvartį pasiekė Andrea Pereira, tačiau išplėšti lygiųjų šeimininkai nesugebėjo ir rungtynes baigėsi katalonų pergale.

"Granada" šį sezoną Ispanijos čempionate liko pačioje paskutinėje vietoje ir kitą sezoną žais antrajame divizione, o tuo metu metu "Espanyol" po pergalės pakilo į aštuntąją poziciją ir žemiau dešimtuko šį sezoną nenukris.

"Granada" 1 - 2 "Espanyol"
3' [0 - 1] L. Baptistao
8' [0 - 2] R. Vezo (į savus vartus)
22' [1 - 2] A. Pereira

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/p2A3VENuB64" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>