"EURO 2016" - dar viena staigmena: vengrai nugalėjo Austriją (FOTO, VIDEO)

Pirmajame iš dviejų šio vakaro F grupės susitikimų kovėsi Austrijos bei Vengrijos vienuolikės.

Marcelio Kollerio auklėtiniai puikiai sužaidė atranką ir turėdami kelis pajėgius futbolininkus, manoma, tikrai gali tapti pirmenybių staigmena. Tuo tarpu vengrai pries mačą buvo laikomi viena prasčiausių Europos čempionato komandų, bet futbole esame matę jau ne vieną Pelenės istoriją.

Kovingumą Berndo Storcko auklėtiniai šiose rungtynėse tikrai pademonstravo ir galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo staigmeną.

Rinktinių sudėtys:

Austrija: R. Almer, A. Dragovič, M. Hinteregger, C. Fuchs, F. Klein, Z. Januzovič (60’ Sabitzer), M. Harnik (78’ A. Schopf), J. Baumgartlinger, M. Arnautovič, D. Alaba, M. Janko (65’ R. Okotie).

Vengrija: G. Kiraly, T. Kadar, A. Fiola, A. Lang, R. Guzmics, Z. Gera, B. Dzsudzsak, L. Kleinheisler (80’ Z. Stieber), A. Nagy, K. Nemeth (89’ A. Pinter), A. Szalai (69’ T. Priskin).

Vengrijos vartininkas Gaboras Kiraly tapo vyriausiu turnyre kada nors rungtynes pradėjusiu žaidėju:


Austrai nuo pat pradžių stengėsi patvirtinti savo favoritų etiketę ir jau pirmąją minutę jų lyderio Davido Alabos smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Vengrijai tąkart kiek pasisekė, tačiau išsigelbėję nuo greito įvarčio savo sugebėjimus ėmė demonstruoti ir šios šalies futbolininkai. Dominuoti varžovams jie tikrai neleido.

Antrojoje kėlinio dalyje Austrija visgi turėjo keletą progų, tačiau vengrai rungtyniavo net geriau.

Balaszo Dzsudzsako smūgis sužaidus kiek daugiau nei 40 minučių buvo kur kas pavojingesnis nei pastarosios priešininkų atakos.

Po pertraukos Austrija vėl žaidė aktyviau, tačiau vengrai ir vėl greitai atsigavo. 55-ąją minutę vartininką Robertą Almerį neblogu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų patikrino Balazsas Dzsudzsakas.

Galiausiai, sužaidus kiek daugiau nei valandą krito pirmasis įvartis. Netikėta, bet jo autoriumi tapo būtent Vengrijos snaiperis Adamas Szalai, kuris prieš tai buvo pasižymėjęs tik 2014 metų gruodžio mėnesį.

Negana to, po kelių minučių antrąją geltoną kortelę prieš savo akis išvydo austrų vidurio gynėjas Aleksandras Dragovičius ir šiose rungtynėse beveik viskas tapo aišku.

Dvikovai baigiantis varžovų vartininką dar puikiai permetė bei persvarą padvigubino po keitimo pasirodęs Zoltanas Stieberis.

Rezultatas:

Austrija 0 - 2 Vengrija
[0-1] 63' Adam Szalai
66' Alexander Dragovič (Austrija) pašalintas iš aikštės
[0-2] 87' Zoltan Stieber

Geriausiu mačo žaidėju tapo saugas Laszlo Kleinheisleris: