"EURO 2016" finalo diena: ką rašo spauda? (FOTO)

Visą mėnesį aršiausiomis futbolo kovomis žibėjęs 2016 metų Europos čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Šiandien pilnutėliame "Stade de France" stadione dėl Senojo žemyno čempionų titulo susigrums turnyro šeimininkai prancūzai ir Cristiano Ronaldo vedami portugalai.

Europos čempionato finalas - labiausiai aptarinėjamas įvykis visoje Senojo žemyno žiniasklaidoje. Ne vienas žurnalas į savo viršelį įdėjo dvi ryškiausias šių pirmenybių žvaigždes - Cristiano Ronaldo ir Antoine'as Griezmanną. Jūsų dėmesiui - įvairios Europos žiniasklaidos laikraščių antraštės.

Įtakingasis Prancūzijos laikraštis "L'Equipe" būsimo Europos čempionato finalo proga savo numerį išleido ne tik prancūzų, bet ir portugalų kalba. Prie pastarųjų antraštėje rašoma: "Cristiano Ronaldo su Portugalija gali pateikti sensaciją ir iškovoti pergalę prieš prancūzus. Tai būtų pirmasis stambus trofėjus Portugalijos rinktinei!"

Tas pats "L'Equipe" prancūziškame numeryje rašo: "Griezmannas ir Pogba bandys palaužti Cristiano Ronaldo Portugaliją ir atnešti Prancūzijai pirmąją stambų trofėjų nuo 2000 metų."

Ispanijos sostinės dienraštis "Marca" ant savo viršelio pateikė originalią karikatūrą. Tiek portugalai, tiek prancūzai yra Ispanijos kaimynai, todėl titulas bus perleistas vieniems iš jų. Antraštėje taip pat pabrėžiama, kad laimės stipriausias.

Kitas Madrido dienraštis "AS" išskyrė Antoine'ą Griezmanną ir Cristiano Ronaldo. Ispanijos sostinės dienraštis retoriškai užsimina, kad Paryžiuje įvyks Madrido derbis. Rezultatyviausias Europos čempionato futbolininkas A. Griezmannas atstovauja "Atletico" ekipai, o C. Ronaldo - "Real".

Portugalijos laikraščiai su nekantrumu laukia, kol jų didvyriai sukurs istoriją. "Record" rašo: "Norime džiaugsmo ašarų", o "A Bola": "Šiandien mūsų gyvenimo rungtynės - laimėkime!". Trečiasis šalies dienraštis "O Jogo" savo viršelyje Prancūzijos rinktinės vienuoliktuką sudarė ir gaidžių (Prancūzijos simbolis - red. past).

Italijos žiniasklaidos milžinas "Gazzetta dello Sport" kaip pagrindines dvi rungtynių žvaigždes išsiskyrė Cristiano Ronaldo ir Paulį Pogbą. Jie pavaizduoti vilkintys boksininko aprangą bei pirštines ir besirengiantys kovai dėl Europos čempionato trofėjaus.

Visa Europa ir dalis kitų žemynų šiandien 22 valandą savo dėmesį sutelks į nacionalinį Prancūzijos futbolo stadioną, kur įvyks svarbiausios čempionato rungtynės - finalas tarp portugalų ir prancūzų.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos