Europos lygos aštuntfinaliai: "Man United" iš Rusijos išsiveža lygiąsias, "Lyon" nukovė "Romą" (VIDEO)

Vargu, ar jau spėjote atsigauti po vakarykščių UEFA Čempionų lygos stebuklų, tačiau šį vakarą į stadionus sugrįžo Europos lyga.

Iš pirmųjų trijų 20 val. Lietuvos laiku prasidėjusių mačų, didžiausio kiekio sirgalių akys nukrypo į vienintelį likusį Anglijos atstovą "Manchester United".

"Raudonieji velniai" rungtynes prieš "Rostov" iš tiesų pradėjo gerai ir pirmavo Henrikho Mkhitaryano įvarčio dėka, kurį armėnas pelnė po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo.

Vis dėlto, namie žaidę rusai atsitiesė dar antrojo kėlinio pradžioje, kuomet po Timofejaus Kalachevo perdavimo iš krašto rezultatą išlygino Aleksandras Bukharovas. Galiausiai, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, taigi, mačas baigėsi lygiosiomis.

Kitame stadione Briuselio "Anderlecht" sužaidus pusvalandį išsiveržė į priekį prieš Nikosijos APOEL bei minimalaus pranašumo nepaleido iki pat mačo pabaigos. Tuo tarpu "Kobenhavn" Amsterdamo "Ajax" komandą įvarčių nustebino jau pirmosiomis susitikimo akimirkomis. Tiesa, olandai rezultatą buvo išlyginę, bet galiausiai Danijos ekipai pergalę išplėšė Andreasas Cornelius.

Kiek vėliau buvo žaidžiami dar penki susitikimai. Laukiamiausiame iš jų kovėsi "Lyon" bei "Roma" klubai.

Namie žaidę prancūzai 8-ąją minutę sugebėjo išsiveržti į priekį po tikslaus Mouctaro Diakhaby smūgio, bet neilgai trukus Mohamedas Salah atstatė pusiausvyrą, o 33-ąją minutę Federico Fazio išvedė "giallorossi" į priekį ir po pirmojo kėlinio "Roma" pirmavo.

Visgi, antrąją susitikimo dalį išlyginamuoju įvarčiu pradėjo Corentinas Tolisso. Nors žaidimas klostėsi apylygiai, tolesnės "Lyon" atakos buvo efektyvesnės nei varžovų ir jie į priekį po tikslaus Nabilio Fekiro smūgio išsiveržė 74-ąją minutę. Galiausiai, svečių gynyba visai subyrėjo ir Alexandre'o Lacazette'o dėka prancūzai susikrovė gan užtikrintą persvarą.

Taip pat įtikinamai Belgijos derbį prieš "Gent" laimėjo "Genk" klubas, savo varžovus išvykoje sutriuškinęs 5-2. Tuo tarpu Vokietijos atstovų susidūrimas baigėsi Gelzenkircheno "Schalke" bei Monchengladbacho "Borussia" lygiosiomis.

[2-4] 61' Califa Coulibaly
68' Jeremy Perbet ("Gent") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-5] 72' Mbwana Samata
84' Anderson Esiti ("Gent") pašalintas iš aikštės
<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10206496" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>