„Kauno Žalgiris“ kovojo garbingai, tačiau baigė pasirodymą Konferencijų lygoje © L. Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgiris“ baigė kovas Europoje.

Atsakomajame Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo mače prieš Poznanės „Lech“ Lietuvos ekipa pralaimėjo 1:2 ir bendru rezultatu 2:5 nusileido Lenkijos klubui.

15-ąją minutę Filipas Marchwinskis išvedė „Lech“ į priekį. Netrukus gerą progą turėjo „Žalgiris“, tačiau rezultato išlyginti nepavyko.

Pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti ir Gratas Sirgėdas. Visgi jo smūgis skriejo pro šalį.

„Kauno Žalgiris“ demonstravo kovą ir antrajame kėlinyje. Šeimininkai turėjo kelis šansus lyginti rezultatą. Tiesa, svečiai nenusileido. Arturui Sobiechui 82-ąją minutę nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Per pridėtą laiką Adrielis D'Avila Ba Loua pelnė dar vieną įvartį „Lech“ ekipai, tačiau Karolis Uzėla rikošetu metu sušvelnino rungtynių bei serijos rezultatą.

Kitame mače „Panevėžys“ 1:1 sužaidė su „Hapoel Beer Sheva“ ir taip pat nepateko į kitą Konferencijų lygos atrankos etapą.