Europos U-21 čempionate - M. Asensio šou ir reto grožio ispanų įvarčiai (VIDEO)

Penktadienį Lenkijoje startavo 2017 metų Europos iki 21-erių metų futbolo čempionatas.

Šeštadienį B grupėje įvyko dvejos intriguojančios akistatos. Pirmoje akistatoje Portugalijos jaunimo rinktinė rezultatu 2-0 nugalėjo bendraamžius iš Serbijos ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Vėlesnėse rungtynėse Ispanijos futbolininkai sukūrė tikrą futbolo šou - pelnė keturis nuostabius įvarčius ir pasiekė pergalę rezultatu 5-0 prieš Makedonijos jaunimo rinktinę.

10-ąją minutę Saulis Niguezas puiku smūgiu per save išvedė ispanus į priekį. Vėliau prasidėjo Madrido "Real" klubo deimanto Marco Asensio šou - 16-ąją minutę krašto puolėjas maždaug iš 30 metrų nuostabiu smūgiu padidino savo komandos pranašumą.

35-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Gerardas Deulofeu, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Antrajame kėlinyje M. Asensio pasiekė dar du įvarčius - 54-ąją minutę varžovų vartus nuginklavo iš aštraus kampo, o 72-ąją minutę talentingiausiu Ispanijos futbolininku vadinamas M. Asensio surengė reidą per pusę aikštės ir padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

Įdomu tai, kad jaunajam futbolininkui tai buvo pirmasis "hat-trickas" jo karjeroje.