"Everton" ir "Chelsea" mače - lygiosios © Eurofootball.lt
Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienerios XVIII turo rungtynės.

Antra proga per keletą savaičių pakilti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje nepasinaudojo Londono "Chelsea" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su Liverpulio "Everton".

Rungtynių pradžioje dominavo Anglijos vicečempionai, nors šimtaprocentinių progų pasižymėti nesukūrė nei viena komanda. Situacija radikaliai pasikeitė 35 minutę, kai grubiai čiuoždamas tiesa koja Leoną Osmaną pargriovęs "Chelsea" gynėjas Johnas Terry prieš save iškart išvydo raudoną kortelę.

Po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė jau "Everton" vienuolikei, bet ir jiems pralaužti sutankintą "Chelsea" gynybą sekėsi sunkiai.

Geriausias galimybes šeimininkai sukūrė rungtynių pabaigoje, kai iš pradžių po klastingo rikošeto, o dar kiek vėliau po kampinio sekusio Joleono Lescotto smūgio galva savo komandą gelbėjo vartininkas Petras Cechas. Arti tikslo buvo ir Marouane Fellaini, nepataikęs į vartus kulniuku.

83 minutę kamuolys galiausiai įskriejo į Londono klubo vartų tinklą, bet tikslaus Steveno Pienaaro smūgio teisėjas neįskaitė užfiksavęs nuošalę.

Liverpulio "%c00051" 0 - 0 Londono "%c00042"

35' iš aikštės pašalintas John Terry ("Chelsea")