"Everton" ir "Crystal Palace" dvikovoje užfiksuotos lygiosios (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 15-ojo turo rungtynės.

"Goodison Park" stadione įvyko susitikimas tarp Liverpulio "Everton" ir Londono "Crystal Palace" ekipų. Kovingoje 90 minučių dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis, 1-1.

Abu įvarčiai krito antrojo kėlinio pabaigoje. Pirmieji į priekį įsiveržė Alano Pardew auklėtiniai, kai po pakelto komandos draugo perdavimo galva Timą Howardą nuginklavo Scottas Dannas.

Vis dėlto ilgai svečiai šiuo pranašumu negalėjo pasigirti, nes 81-ąją minutę į jų vartus krito išlyginamasis įvartis. Garethas Barry surado erdvės baudos aikštelėje ir atliko rezultatyvų perdavimą puolėjui Romelu Lukaku.

"Crystal Palace" rikiuojasi šeštoje Anglijos čempionato vietoje, o "Everton" - devintoje.

"Everton" 1 - 1 "Crystal Palace"

76' [0 - 1] S. Dann

81' [1 - 1] R. Lukaku