"Everton" ir vėl miesto derbyje nepasipriešino "Liverpool" ekipai (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "Anfield" stadione startavo 30-asis Anglijos "Premier" lygos turas.

Dėl svarbių taškų kovojo dvi vienas kitai šiltų santykių nerodančios Liverpulio ekipos - "Liverpool" ir "Everton". "Irisai" nesugebėjo nutraukti nelaimėtų rungtynių serijos prieš "Liverpool" ir išvykoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-3.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai jau 8-ąją minutę įgijo pranašumą - Sadio Mane po puikaus reido tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Vis dėlto 28-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po kampinio pasižymėjo Matthewas Penningtonas.

"Raudonieji" ilgai netruko persverti rezultato - Philippe Coutinho po dar vieno įspūdingo reido ir puikaus šūvio išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką komandoms daugiau įvarčių pelnyti nepavyko, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrajame kėlinyje "irisai" dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau jų šansus sukomplikavo po keitimo pasirodęs ir vos tris minutes aikštėje iki įvarčio praleidęs Divockas Origi - puikus belgo šūvis padidino "Liverpool" pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį rungtynių laiką Liverpulio miesto ekipoms daugiau įvarčių pasiekti taip ir nepavyko, o pergale rezultatu 3-1 džiaugėsi aikštės šeimininkai, kurie miesto derbio nepralaimi nuo 2010 metų spalio.

Po pergalės "Liverpool" bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją, o "Everton" su 50 taškų lieka septintoje vietoje.

"Liverpool" 3 - 1 "Everton"
8' [1 - 0] S. Mane
28' [1 - 1] M. Pennington
31' [2 - 1] P. Coutinho
60' [3 - 1] D. Origi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10257470" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Mane, Coutinho, Firmino.

"Everton": Robles, Holgate, Williams, Jagielka, Pennington, Baines, Davies, Gana, Barkley, Calvert-Lewin, Lukaku