„Everton“ išvykoje nusileido „Burnley“ ekipai ir priartėjo prie iškritimo © JumpStory nuotr.

Liverpulio „Everton“ sensancingai artėja prie iškritimo iš „Premier“ lygos.

Trečiadienį vakare Franko Lampardo auklėtiniai išvykoje 2:3 rezultatu nusileido „Burnley“ futbolininkams.

Mačą atidarė „Burnley“ įvartis. 12-ąją minutę po kampinio pasižymėjo Nathanas Collinsas.

Visgi į pertrauką „Everton“ išėjo su pranašumu, dėka Richarlisono dviejų 11 m baudinių. 18-ąją minutę brazilas realizavo baudinį po to, kai prieš Anthony Gordoną prasižengė „Burnley“ gynėjas. 41-ąją minutę baudinys buvo uždirbtas po pražangos prieš Mykolenko.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą pavyko išlyginti šeimininkų komandos puolėjui Jay Rodriguezui.

Pergalingą įvartį 85-ąją minutę pelnė šio sezono „Burnley“ lyderis, Maxwelis Cornet.

Po šio rezultato tarp 18-osios vietos „Burnley“ ekipos ir 17-osios „Everton“ yra vos vieno taško skirtumas turnyrinėje lentelėje.