"Everton" namie sutriuškino "Hull" © Eurofootball.lt
Vienintelėse sekmadienio Anglijos "Premier" lygos rungtynėse Liverpulio "Everton" savų žiūrovų akivaizdoje be gailesčio sutrypė vieną autsaiderių "Hull" klubą rezultatu 5-1.

Į pergalę, kuri galėjo būti ir dar didesnė, šeimininkus vedė ispanas Mikelis Arteta. Neseniai po 11 mėnesius trukusio traumos gydymosi į aikštę grįžęs futbolininkas pelnė du įvarčius, kurių pirmą - jau 17 minutę po Yakubu perdavimo.

29 minutę tas pats Yakubu nepasinaudojo proga padvigubinti pranašumą, mat nerealizavo 11 metrų baudinio ir "Hull" tuo pasinaudojo - 32 minutę santykį išlygino jaunasis Tomas Cairney.

Bet Arteta netrukus vėl išvedė "Everton" į priekį, o dar trys Liverpulio komandos įvarčiai po didžiosios pertraukos užbaigė itin nesėkmingą "Hull" dieną.

Liverpulio "Everton" 5 - 1 "Hull"
17' [1 - 0] Mikel Arteta
32' [1 - 1] Tom Cairney
39' [2 - 1] Mikel Arteta
51' [3 - 1] Richard Garcia (į savus vartus)
82' [4 - 1] Landon Donovan
86' [5 - 1] Jack Rodwell

29' Yakubu Aiyegbeni ("Everton") nerealizavo 11 metrų baudinio