„Everton“ pakilo iš apatinio trejeto, „Arsenal“ iškovojo darbinę pergalę namuose © JumpStory nuotr.

Sekmadienį 16 val. Lietuvos laiku prasidėjo trys mačai „Premier“ lygoje.

Viename iš jų sunkią, tačiau itin svarbią pergalę pasiekė „Arsenal“ futbolininkai, kurie 2:1 įveikė „Leeds United“ ekipą.

Po pirmųjų 10 minučių „kanonieriai“ pirmavo 2:0 po Eddie Nketiah „dublio“.

Negana to, „Leeds United“ ekipai dar labiau nepasisekė 27-ąją minutę, kai komandos gynėjas Luke'as Aylingas buvo „apdovanotas“ raudona kortele po VAR peržiūros.

Vis dėlto antrajame kėlinyje Jesse Marscho auklėtiniai sugebėjo grįžti į rungtynes. 66-ąją minutę rezultatą sušvelnino Diego Llorente. Per likusias mačo minutes „Arsenal“ komanda turėjo kaip reikiant paprakaituoti, norint iškovoti šią pergalę.

Po šių 3 taškų skirtumas tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ ekipų yra 4 taškai likus 3 turams iki sezono pabaigos. Tiesa, vidury savaitės laukia Šiaurės Londono derbis, kuriame „pentinai“ sieks tik pergalės.

„Leeds United“ atsidūrė apatiniame trejete po „Everton“ pergalės išvykoje.

„Norwich“ 0:4 „West Ham“

„Leicester City“ 1:2 „Everton“